1994 yılında farklı şirketlerde başlayan iş tecrübemiz ve çalışmalarımızın neticesinde 2010 yılında MEDOSEL MEDİKAL GRUP altında bilgi birikim ve tecrübelerimizi birleştirerek ticari hayatımıza atıldık.

Temel amacımız tamamı ithal edilen ürün ve cihazların Türkiye’de imalatını yapmak ve teknolojik olarak daha ileriye taşımanın yanı sıra ülkemizde istenirse nelerin daha iyi ve güzel yapılabileceğini göstermekti.

Bu amaçtan yola çıkarak 2010 yılında “CLEBER” markasını oluşturduk. KBB alanında 20 yıldan fazla deneyim ile hayatına başlayan markamız ilk adımı 2018 yılında KBB Muayene Üniti üreterek atmıştır. Hala üretmekte olduğumuz KBB Muayene Üniti firmamızın ürün portföyünde önemli bir yer teşkil etmektedir.

2020 yılında ise Türkiye’nin ilk yerli Full HD endoskopik kamera ve LED ışık kaynağını üreterek hedeflerimize bir adım daha yaklaştık. Ürün portföyümüze yeni yerli üretim teknolojik cihazları eklemek için çalışıyoruz.

Bugün “CE” sertifikasına sahip ve “ISO 13845” standartlarında üretim yapmakta olan firmamız, hem üretici hem de ithalatçı firma olarak ürün portföyünde bulunan yaklaşık 2000 adet farklı ürün ile hizmet vermeye devam etmektedir.

KBB muayenehanesi ve poliklinikleri için en temel ekipmanlardan en teknolojik sistemlere kadar doktorlarımızın ihtiyaç duyduğu her şeyi tek bir merkezden sağlayabilecek yetkinliğimiz ve “TSE” standartlarında teknik hizmetimiz sayesinde Türkiye’nin birçok noktasında ve yurt dışında CLEBER markalı ürünler tercih edilmektedir.

Üretim tesisimiz teknik altyapısıyla sektörde fark yaratacak birçok farklı cihazı aynı anda üretebilecek kapasiteye sahiptir. Gücümüzün büyük bir bölümünü Ar-Ge departmanımızdan almaktayız.

ISO standartlarında oluşturulmuş kalite departmanımız, kalite güvence, kalite kontrol, ruhsatlandırma, Ar-Ge ve laboratuvar hizmet birimleri ile üretim ve üretim sonrasında sizlerin kaliteli ürünle karşılaşmasını sağlayacak tüm faaliyetleri eksiksiz yürütmektedir.

CLEBER olarak biz, kaliteden ödün vermeden, güvenilir ve saygın bir şekilde sağlık hizmetlerini daha iyi hale getirme misyonumuzu sürdürmeyi ve siz müşterilerimiz dahası toplumumuz için uygun ürünler üretmeyi ve kaynak yatırımı yapmayı hedeflemekteyiz.

“Daha iyisini nasıl yaparız?” Sorusunu cevaplamak için ilk 10 yılımızda ortalama kazancımızın %68,2’sini Ar-Ge yatırımlarına harcadık. Gelecek yıllarda hızımızı artırarak, Türkiye’de imal edip yurt dışında ülkemizin adını gururla taşımak için gerekli adımları atmaya devam edeceğiz.

Cleber ürün çizgisi genellikle KBB alanında olup;

Markalarımız

Teklif Formu
Ürün Hakkında Bilgi Almak İstiyorum
Muayenehane Kurulumu İstiyorum
Ürün Hakkında Bilgi Almak İstiyorum
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

  Muayenehane Kurmak İstiyorum
  Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

   Teşekkürler!
   Bilgileriniz başarılı bir şekilde tarafımıza ulaşmıştır.
   Size en kısa sürede dönüş sağlayacağız.